Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

powiekszaniepiersi24.pl

Najlepsze sposoby na białe zęby w domu

O tym, by stać się posiadaczką lub posiadaczem śnieżnobiałych zębów marzy niemal każdy. Nie ma w tym nic dziwnego, uśmiech ma ogromny wpływ na nasz wizerunek i atrakcyjność. Jak jednak sprawić, by zęby były bielsze? Co zrobić, by pozbyć się przebarwień?

Wybielanie zębów to zabieg, który można zrealizować w niemal każdym gabinecie dentystycznym. Przy wykorzystaniu nowoczesnej aparatury możemy wybielić zęby szybko, skutecznie i coraz taniej. Tzw. laserowe wybielanie zębów jest zabiegiem dosyć trwałym, w pełni bezpiecznym i bezbolesnym. Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na tego typu zabieg. Dla takich osób przygotowaliśmy zestawienie trzech, znacznie tańszych alternatyw.

Jak wybielić zęby w domu?

Jednym z najważniejszych czynników kształtujących naszą atrakcyjność jest uśmiech. Śnieżnobiałe, zdrowe zęby to atut o który powinien zadbać każdy, komu zależy na urodzie – niezależnie od płci. Nie zawsze jednak zęby są w takiej kondycji jakbyśmy tego oczekiwali. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby doprowadzić je do stanu zadowalającego.

Wizyty w gabinetach stomatologicznych nie należą do najprzyjemniejszych. Większość ludzi obawia się bólu, wiercenia i innych zabiegów. Zupełnie inny stosunek wykazujemy do wybielania zębów – zabiegu bezbolesnego, który natychmiastowo poprawia atrakcyjność naszego uzębienia.

Zabiegi wybielania zębów (laserowe, lampą beyond) nie należą jednak do najtańszych. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Istnieją jednak metody, które pozwalają na zdecydowanie tańsze wybielanie zębów. W dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić dwa, najczęściej wykorzystywane domowe sposoby na białe zęby.

 1. Pasty i paski wybielające
  Niezwykle dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju kosmetyki wybielające dostępne w aptekach. Paski i pasty wybielające bazują na tych samych substancjach aktywnych. Ich skuteczność jest naprawdę bardzo wysoka, pozwala wybielić zęby o nawet kilka odcieni.
 2. Soda oczyszczona
  Soda oczyszczona to produkt spożywczy, który możemy kupić w dosłownie każdym sklepie. Od dawien dawna znany jest z silnych właściwości oczyszczających i wybielających zęby. Niestety, rozwiązanie te ma jedną kluczową wadę – regularne stosowanie może doprowadzać do uszkodzenia szkliwa. Wybielanie zębów sodą oczyszczoną jest banalnie proste. Wystarczy przed szczotkowaniem pastą do zębów, zrealizować ten sam proces wykorzystując właśnie sodę. Należy nasypać około 1 łyżeczkę na szczoteczkę i myć zęby około 2-3 minuty.
 3. Sok z cytryny
  Sok z cytryny to składnik wielu kosmetyków i leków. Jego silne właściwości powszechnie wykorzystuje się w przemyśle kosmetologicznym, w tym także w stomatologi. Kwas cytrynowy nie należy do silnych kwasów owocowych, dlatego też ryzyko uszkodzenia szkliwa jest niewielkie. Nie mniej jednak stomatolodzy przestrzegają przed zbyt częstym wykorzystywaniem tej metody w celu wybielania zębów.

  Zęby możemy wybielać na kilka sposobów – szczotkując sokiem z cytryny, wypłukując zęby czy nawet – przegryzając i żując miaższ z cytryny. Każde z rozwiązań pozwala na osiągnięcie poprawy kolorystycznej o nawet kilka tonów.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

Theme by Anders Norén