Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

powiekszaniepiersi24.pl

Najlepsze domowe sposoby na białe Zęby

Białe zęby to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Nic w tym dziwnego, w końcu nasz uśmiech jest jednym z głównych kreatorów naszego wizerunku i atrakcyjności. Niestety, zaniedbania z przeszłości – przebarwienia wywołane nieprawidłową pielęgnacją, zwykle są bardzo trudne w zredukowaniu.

Na ratunek przybywają jednak – najlepsze domowe sposoby na białe zęby. Poniżej prezentujemy trzy najskuteczniejsze, najbardziej efektywne rozwiązania. Dowiedz się jak w tani i szybki sposób pozbyć się nieestetycznych przebarwień.

Sprawdzona soda oczyszczona – czy faktycznie jest tak skuteczna?

Zdecydowanie najpowszechniejszym z domowych rozwiązań jest soda oczyszczona. Ten spożywczy produkt niezwykle często znajduje zastosowanie w łazience. Jego silne właściwości, sprawiają, że okazuje się bardzo skutecznym preparatem wybielającym zęby.

Soda oczyszczona to produkt, który nie jest polecany przez dentystów. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż jej właściwości mogą wpływać na strukturę zęba i doprowadzać do jego degradacji. Rzecz jasna, sporadyczne wykorzystywanie sody w procesach wybielania zębów nie stanowi większego zagrożenia.

Sok z cytryny, czyli kilka słów o kwasach owocowych

Powszechnie uważa się, że kwasy owocowe niezbyt sprzyjają zdrowiu i kondycji naszych zębów. To prawda, jednak za wyjątkiem kwasu cytrynowego, który jest na tyle słaby by nie ingerować w strukturę zęba i na tyle mocny, by niwelować wszelkie pojawiające się przebarwienia.

Brak degradującego wpływu sprawia, że sok z cytryny wybierany jest przez społeczeństwo coraz częściej. Można stosować go na kilka sposobów m.in.: szczotkując i wypłukując zęby specjalnie przygotowanym roztworem.

Truskawkowe szaleństwo, czyli o sile drobnych nasion

Truskawki to owoce, które doceniane są głównie dlatego, że są doskonałym źródłem witamin i minerałów. Rzadko kiedy występują w innej roli niż produkt spożywczy. Jednakże, dowiedziono, że mają bardzo duży wpływ na kondycję naszych zębów.

Ustalono, że drobne nasionka znajdujące się na owocu mają pozytywny wpływ na eliminowanie zanieczyszczeń pojawiających się na zębach. Docierają one bowiem do trudno dostępnych miejsc i wchłaniają szkodliwe substancje.

Oznacza to, że truskawki nie są produktem, który bezpośrednio wpływa na kolor zębów, ale przyczyniają się do eliminacji przyczyn powstających odbarwień, dlatego też, regularna konsumpcja tego smacznego owocu jest jak najbardziej wskazana.

Herbata z czystka, czyli dobrobyt ziołolecznictwa

Herbata z czystka, określana często prawdziwym panaceum na wszelkiego rodzaju dolegliwości układu trawiennego, ma wiele innych, ważnych właściwości pro-zdrowotnych. Co więcej, jej stosowanie pozytywnie wpływa także na urodę.

Jednym z efektów regularnego stosowania herbaty z czystka jest wybielenie zębów. Rzecz jasna, rezultaty nie pojawiają się natychmiastowo, ale potrafią być naprawdę spektakularne. Według licznych opinii – kolor zębów potrafi poprawić się nawet o kilka tonacji.

A Ty drogi czytelniku, z której metody zamierzasz skorzystać?

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

Theme by Anders Norén