Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

powiekszaniepiersi24.pl

Odkwaszanie organizmu – Sprawdź najlepsze metody

Czy wiesz, że co trzeci Polak boryka się z defektem układu trawiennego w postaci zakwaszenia? Brak odpowiedniego pH w organizmie doprowadza do licznych zmian i może prowadzić do powstawania nowotworów. Jak temu zaradzić? Co zrobić, aby odkwasić organizm?

Świadomość konsekwencji wynikających z niezdrowego trybu życia powinna być priorytetem. Wszak, wiedząc jakie zagrożenie niesie za sobą kolejny fast-food pozwoli nam nabrać determinacji, by zrezygnować z tego niezdrowego posiłku. Dlatego też, w pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z zagrożeniami i konsekwencjami. Dopiero później, warto wziąć się za faktyczny proces leczenia zakwaszenia.

Odkwaszanie organizmu to proces, który realizować można na kilka różnych sposobów. Przedstawiamy trzy, zdecydowanie najpopularniejsze metody wykorzystywane przez społeczeństwo.

Dieta zasadowa

Dieta zasadowa to nic innego jak jadłospis, który bazuje na produktach o charakterze zasadotwórczym. W głównej mierze są to owoce oraz warzywa, a konkretniej: dynie, arbuzy, kiwi oraz niektóre cytrusy.

Ważnym elementem diety zasadowej jest również to by była bogata w świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw.

Suplementy diet

Medycyna oferuje kilka rozwiązań jeśli chodzi o skuteczną walkę z zakwaszeniem. Obok diet zasadowych i domowych receptur opartych na sodzie oczyszczonej oraz occie jabłkowym, skuteczne są również suplementy diet.

Absolutnym hitem ostatnich miesięcy jest bez wątpienia SPIRULIN PLUS – suplement diety, którego skład oparty jest na takich składnikach jak:

  • Spirulina
  • Chlorella
  • Lucerna Siewna
  • Mniszek Lekarski
  • Pokrzywa Zwyczajna
  • Cynk

To właśnie za sprawą tej, unikalnej kompozycji możemy w bardzo szybki sposób wyeliminować zakwaszenie z organizmu. Co więcej, produkt ten pozytywnie działa również na problem nadmiernego magazynowania wody w organizmie i braku sił witalnych. Dzięki Spirulin Plus nie tylko schudniesz, ale także pozbędziesz się kilku zbędnych kilogramów.

Pozytywne opinie na temat Spirulin Plus mają nie tylko pacjenci korzystający z tej formy terapii. Dobre oceny, produkt ten zbiera także od lekarzy, farmaceutów oraz ekspertów do spraw żywienia.

Oczywiście, osoby pragnące odkwasić organizm domowymi, tańszymi sposobami mogą to nadal robić. Nie mniej jednak – suplementy diety są znacznie wygodniejsze (stosuje się jedną-dwie kapsułki na dobę) i niosą ze sobą wiele pozytywnych „skutków ubocznych”.

Domowe receptury

Niegdyś, medycyna nie była na tyle rozwinięta i z wszelkimi dolegliwościami trawienno-jelitowymi trzeba było sobie radzić na własną rękę. Wykorzystywano głównie domowe receptury, które bazowały na sodzie oczyszczonej, occie jabłkowym czy sokach z cytrusów.

To rozwiązania mało wygodne, ale całkiem efektywne. Wymagają 3-4 tygodniowego stosowania.

Którą metodę wybrać?

Odpowiedź na te pytanie jest bardzo trudna. Co oczywiste, najlepszą metodą jest suplementacja. Wygoda, skuteczność i pełne bezpieczeństwo przemawia za tym rozwiązaniem. Niestety, wadą jest cena suplementów diet. Za wspomniany Spirulin plus trzeba zapłacić ponad 100 złotych. Z kolei domowe receptury są mniej skuteczne i mniej wygodne. Dieta zasadowa za to jest wymagająca i zmusza nas do całkowitej metamorfozy żywieniowej, co początkowo może być bardzo trudne do realizacji. Wybór nie jest oczywisty i łatwy. Nie mniej jednak – interwencja jest konieczna.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

Theme by Anders Norén