Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

powiekszaniepiersi24.pl

jak wyeliminować nadwagę i cellulit z ud (i nie tylko!)

Brakuje Ci motywacji? Nie wiesz jak zabrać się za odchudzanie? Zastanawiasz się co zrobić, aby schudnąć? To świetnie trafiłaś. W dzisiejszym artykule znajdziesz szereg rad dotyczących zarówno motywacji, jak i samego procesu odchudzania. Szczególną uwagę koncentrujemy na redukcji tkanki tłuszczowej z okolic nóg.

Co więcej – sporo miejsca poświęcamy również cellulitowi, który pojawia się na całej długości nóg – od pośladków, aż po łydki.

Odchudzanie, a kwestie psychologiczne?

Proces spalania tkanki tłuszczowej opisywany był już dziesiątki razy. W sieci znajduje się multum diet, planów treningowych i artykułów informacyjnych. Ten, kto chce – może swobodnie sięgnąć i nabyć wiedzę na temat odchudzania.

Tak robi wielu ludzi, niestety – tylko nielicznym udaje się skutecznie zgubić zbędne kilogramy. Wynika to tylko i wyłącznie z zaniechania odchudzania, tj: braku motywacji i dalszego zaangażowania.

Co zrobić, by lenistwo i zwiększony apetyt nie wygrały? Przede wszystkim należy mieć konkretny, możliwie mocno sprecyzowany plan odchudzania. Dotyczy to wszystkich aspektów – diety, treningu i suplementacji. Należy ustalić kary i nagrody za określone wyniki. Sugerujemy nastawianie się na cel związany z wykonaną pracą, a nie efektami.

Zmuszaj się dopóki dieta i trening nie staną się nawykiem

Według uczonych, nawyk można wypracować już w dwa tygodnie. U osób leniwych trwa to nieco dłużej. Jeśli będziemy odpowiednio długo, ze staranną systematycznością realizować plan to wejdzie nam to w krew i stanie się zwyczajnym punktem w ciągu dnia.

Oczywiście przez kilka-kilkanaście pierwszych tygodni będzie trudno diametralnie odmienić swoje życie, ale przy odpowiedniej determinacji i zaangażowaniu, powinno się udać.

Jak schudnąć z nóg?

Zastanawiasz się jak schudnąć w nogach, brzuchu czy biodrach? Odpowiadamy krótko: szybko. Wracając do powagi tego artykułu – odchudzanie to proces długotrwały i wymaga zaangażowania w trening i dietę.

Warto również pomyśleć o środkach wspomagających trawienie, których na rynku jest bardzo dużo. Przed wyborem jednak sugerujemy zapoznanie się z recenzjami i opiniami na temat danych środków. Wiele z nich praktycznie nie wspomaga odchudzania, co wiąże się z wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Jak pozbyć się cellulitu z nóg?

Cellulit bardzo często określany jest mianem choroby XXI wieku. Wszak ilość osób, które borykają się z tą przypadłością ciągle wzrasta. Z całą pewnością ma to związek z postępującą nadwagą, nieodpowiednim trybem życia i brakiem aktywności fizycznej.

Cellulit może pojawiać się w niemal każdym miejscu na ciele. Najczęściej spotkać go można na pośladkach, udach, brzuchu, ramionach, piersiach oraz łydkach.

Nadwaga to nie jedyna przyczyny cellulitu na łydkach!

Cellulit występujący na łydkach uwarunkowany jest przez kilka czynników:

  • chodzenie w szpilkach
  • wykorzystywanie obcisłych ubrań
  • nieodpowiednie odżywianie
  • brak aktywności fizycznej
  • kuracja hormonalna (np. Tabletki antykoncepcyjne)
  • inne zaburzenia o charakterze hormonalnym

W dzisiejszych czasach kluczowe wydaje się być przyjmowane jedzenie. Modyfikowane genetycznie produkty mają negatywny wpływ na ogólną kondycję organizmu oraz właśnie cellulit.

Cellulit – czy można mu zapobiec?

Osoby, które prowadzą zdrowy, aktywny tryb życia znacznie rzadziej borykają się z powstawaniem cellulitu.

Zapobiegać cellulitowi można również poprzez prawidłowe odżywianie skóry. Miejsca szczególnie narażone na wystąpienie tej nieestetycznej przypadłości należy smarować specjalnymi balsamami, które sprawią, że kondycja skóry będzie lepsza.

Należy również pamiętać o tym, by nasz styl pozwalał oddychać skórze (przewiewne ciuchy, koniecznie nie dotykające skóry).

Cellulit na łydkach jak się pozbyć?

Cellulitu na łydkach można się pozbyć bez konieczności wykorzystywania drogich zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Przede wszystkim bardzo skuteczne w przypadku tej części ciała okazują się masaże oraz peelingi (np. kawowy, cukrowy, solny). Ponadto, dobrymi recenzjami cieszy się metoda naprzemiennego polewania wodą ciepłą i zimną.

Usuwając cellulit z łydek należy również pamietać o aktywności fizycznej, zdrowej diecie oraz o zaprzestaniu chodzenia w szpilkach i wykorzystywania obcisłych ubrań.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

Theme by Anders Norén