Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

powiekszaniepiersi24.pl

Jak usunąć toksyny i inne szkodliwe substancje z organizmu?

W każdym organizmie znajdują się szkodliwe substancje. Ich nadmierna ilość skutkuje osłabieniem organizmu, chorobami, infekcjami i pogorszonym samopoczuciem.


W dzisiejszych czasach zagrożeniem jest jeszcze większe, gdyż jakość pożywienia oferowanego w supermarketach pozostawia wiele do życzenia. Często na półkach w sklepie można znaleźć genetycznie modyfikowaną żywność, także na dziale „zdrowych” owoców i warzyw. Jak się przed tym chronić?

Zapobiegaj!

Nie można całkowicie uniknąć toksyn. Istnieje jednak możliwość ograniczenia ich ilości do minimum. Można to zrobić, stosując się do pięciu prostych zasad:

  1. Pij dużą ilość wody każdego dnia: minimum 3 litry.
  2. Zaopatrzaj się w produkty u lokalnych rolników: na targowiskach i rynkach.
  3. Regularnie ćwicz (aktywność fizyczna minimum 30 minut dziennie).
  4. Badaj mocz, krew i kał co kwartał.
  5. Oczyszczaj organizm.

Jak oczyszczać organizm?

Usuwanie toksyn z organizmu to proces, który można przeprowadzić na kilka sposobów. Poniżej pokrótce przedstawiamy dwie najczęściej wykorzystywane metody, a mianowicie:

Diety oczyszczające – tzw. głodówki oparte na owocach, warzywach i naturalnych sokach to rozwiązanie skuteczne, ale dosyć niebezpieczne. Organizm jest osłabiany, a jego metabolizm zwalnia.

Suplementy diet – preparaty oparte na błonniku witalnym to uzupełenienie jadłospisu, które wspomaga detoksację organizmu i pracę całego układu trawiennego. Regularne stosowanie praktycznie ogranicza ilość toksyn do absolutnego minimum.

Obie metody cechuje bardzo wysoka skuteczność. Z tą jednak różnicą, że diety oczyszczające mogą spowodować skutki uboczne (osłabienie, uczucie zmęczenia, biegunki), a suplementy mają charakter pro-zdrowotny (wykazują właściwości wspomagające pracę organizmu). Dlatego też, z pełnym przekonanieniem sugerowalibyśmy wykorzystywanie właśnie suplementów diet. Ich koszt zwykle nie przekracza 50-100 złotych (na miesiąc).

Pamiętaj: oczyszczanie organizmu należy przeprowadzać bezustannie. Stosuj suplementy każdego dnia, by uniknąć zbytniego zanieczyszczenia organizmu.

Nasza propozycja suplementacji: Green Barley Plus (na odchudzanie, toksyny i zakwaszenie organizmu)

W wielu publikacjach można przeczytać, że oczyszczanie organizmu jest trudne, wymagające i… czasochłonne. Czy jest to prawdą? Czy faktycznie trzeba przygotowywać się na ogromny wysiłek? I tak. I nie.

Z jednej strony, proces detokskacji faktycznie wymaga odpowiedniego zaangażowania i czasu. Z drugiej zaś, wykorzystując odpowiednie preparaty wspomagające, możemy osiągnąć świetne rezultaty w znacznie krótszym czasie. Mowa między innymi o Green Barley Plus – suplemencie diety na odchudzanie i oczyszczanie organizmu, który ostatnimi czasy bije rekordy popularności.

O opinię na temat Green Barley Plus poprosiliśmy Panią Dietetyk z Warszawy – Izabelę Krasną. Oto, co otrzymaliśmy w wiadomości zwrotnej:

To prawda, że suplementacja jest coraz ważniejsza w procesach oczyszczania organizmu. Oczywiście, nadal można przeprowadzić detoks bez suplementów, ale dostępne rozwiązania nie dla wszystkich będą atrakcyjne.

W przypadku Green Barley Plus mówimy o dwóch składnikach aktywnych, które pośrednio i bezpośrednio wpływają na proces spalania tkanki tłuszczowej i detoks – błonniku oraz kwasie hydrokscytrynowym. Dzięki temu, Green Barley Plus jest aż tak skuteczny. Czy jest bezpieczny? Owszem. Oparty na naturalnych składnikach (wyciągi z jęczmienia i owoców garcinii cambogia) nie powoduje skutków ubocznych.

Polecam stosowanie Green Barley Plus swoim pacjentom, gdyż w moim odczuciu to świetne wsparcie dla diety i treningu. Efekty? W każdym przypadku inne, dlatego trudno mi w tej kwestii cokolwiek powiedzieć.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

Theme by Anders Norén