Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

powiekszaniepiersi24.pl

Czystek, soda i sok z cytryny na… odkwaszenie organizmu!

Sposób odżywiania i prowadzonego stylu życia sprawia, że kondycja układu trawiennego społeczeństwa bywa w naprawdę słabym czasie. Mało kto dba o regularne odkwaszanie i oczyszczanie organizmu z toksyn. To bardzo poważny błąd, który może skutkować wieloma problemami związanymi z trawieniem.

Odkwaszanie organizmu – dlaczego jest tak ważne?

Równowaga kwasowo-zasadowa to element, który jest niezwykle ważny, gdyż pozwala zapobiegać wszelkim dolegliwościom i niestrawnościom. Jej utrzymanie jest kluczowe dla odpowiedniego samopoczucia i braku dyskomfortu.

Prawidłowe pH to te mieszczące się w przedziale od 7,35 do 7,45. Każde inne, wymaga naszej interwencji.

Jak odkwasić organizm?

Odkwaszanie organizmu to proces, który można swobodnie zrealizować przy wykorzystaniu środków spożywczych takich jak soda oczyszczona i sok z cytryny. Ta domowa receptura cechuje się bardzo wysoką skutecznością.

Wystarczy dwa razy na dzień pić następującą miksturę: 200 ml wody, sok z jednej cytryny i ¼ łyżeczki sody oczyszczonej. Metoda ta gwarantuje poprawę pracy układu trawiennego i szybkie uzyskanie równowagi kwasowo zasadowej.

Na odkwaszanie organizmu – także herbata (i tabletki) z czystka

Czystek to roślina pochodząca z pięknych terenów greckiej wyspy – Krety. Określana mianem róży skalnej rośnie dziko na terenach Europy południowo-wschodniej. Aktualnie, czystek to roślina niezwykle popularna. Właściwości tej rośliny wykorzystywane są w celach leczenia oraz profilaktyki.

Czystek – właściwości

Stosowanie ziół z czystka powszechne było już w czasach starożytności. Czystek wykorzystywany był w leczeniu biegunki, chorób dróg oddechowych, a także w leczeniu trudno gojących się ran.

Dzisiaj jego zastosowanie jest zupełnie inne. Czystek przede wszystkim wzmacnia organizm, dodaje energi ioraz ma właściwości oczyszczające organizm z toksyn. Ponadto, czystek wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Zioła te powszechnie wykrozystywane są w preziębieniach, grypie oraz innych chorobach.

Zioła z czystka stosowane są zarówno w formie lekarstwa, jak i preparatu profilaktycznego. W każdym z przypadków roślina ta jest bardzo skutecznym rozwiązaniem.

Pro-zdrowotne właściwości czystka nie powodują żadnych skutków ubocznych. Ze względu na fakt, iż jest to suplement w pełni naturalny, nie można go przedawkować.

Czystek w tabletkach

Sektor suplementów oferuje coraz to wygodniejsze rozwiązania. Jednym z takowych jest czystek w tabletkach. Ten suplement stosuje się zwykle do 2-3 razy na dobę, zarówno w leczeniu, jak i profilaktyce.

Czystek w tabletkach to przede wszystkim komfort stosowania. Za sprawą tego zioła zadbamy o regularną detoksację organizmu oraz wzmocnienie układu odpornościowego. Z całą pewnością, jest to środek warty uwagi.

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest Cistus Plus – preparat dostępny od niedawna także w Polsce. Suplement ten oferuje wysoką dawkę czystka w jednej kapsułce. Jego zakup możliwy jest bezpośrednio ze strony producenta (cistusplus.pl).

Alternatywa dla sody, soku z cytryny i czystka– poznaj Spirulin Plus

Alternatywnym rozwiązaniem dla sody oczyszczonej i soku z cytryny jest suplement diety, a konkretniej Spirulin Plus. To kompozycja składników takich jak:

  • Spirulina
  • Chlorella
  • Mniszek lekarski
  • Lucerna Siewna
  • Pokrzywa Zwyczajna
  • Zielona Herbata
  • Cynk

Spirulin Plus to nie tylko doskonały pomysł na odkwaszenie organizmu. Środek ten pozwala również skutecznie i szybko zwiększyć naszą witalność oraz usunąć zalegającą wodę z organizmu.

Sprawdzona, wielokrotnie przebadana formuła zarówno pod względem bezpieczeństwa i skuteczności jest popularna w wielu krajach na całym świecie. Coraz częściej po te innowacyjne rozwiązanie sięgają również Polacy. Najlepszą rekomendację tego produktu są liczne, pozytywne opinie na temat tego środka.

Oczywiście, nadal możesz wykorzystywać domowe receptury, które są równie skuteczne. Jednakże, zdecydowanie wygodniejsze są kapsułki Spirulin Plus, których codzienna suplementacja to gwarancja utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

Theme by Anders Norén