Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

powiekszaniepiersi24.pl

Jak powiększyć biust o 1-2 rozmiary?

Kobiety przykładają bardzo dużą uwagę do swojej urody. Panie potrafią przed lustrem spędzać mnóstwo czasu. Kobiety korzystając również z różnych zabiegów kosmetycznych i estetycznych. Jednym z elementów swojej urody, który decydują się poprawić zabiegowo jest biust.

Piersi to nieodzowny element kobiecej urody. Ich wygląd oraz wielkość jest jednym z głównych kreatorów atrakcyjności. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie zabiegi powiększania, ujędrniania i modelowania biustu cieszą się zdecydowanie największą popularnością.

Jak powiększyć biust o 1-2 rozmiary?

Na zabieg powiększania biustu zwykle decydują się posiadaczki miseczki A, B lub C. Panie pragną powiększyć piersi o 1-2 rozmiary, co pozwoli im poczuć się pewniej i bardzo kobieco. Jakie metody na ten moment oferuje im medycyna estetyczno-plastyczna?

Aktualnie największą popularnością cieszą się zabiegi wszczepiania implantów piersiowych. Silikonowe wkładki pozwalają uzyskać trwały, dowolny efekt. Pacjentka ma do wyboru rodzaj wypełnienia, kształt oraz rozmiar wszczepianego implantu. Operacja tego typu wykonywana jest w pełnej narkozie i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia powikłań. Jej koszt nie jest mniejszy niż kilkanaście tysięcy złotych.

Rozwiązaniem alternatywnym jest lipomodeling. To nieco mniej inwazyjna forma zabiegowa, która składa się z dwóch osobnych zabiegów, a mianowicie: liposukcji oraz modelingu (wszczepienie uzyskanej tkanki tłuszczowej). Efekty tej formy zabiegowej wyglądają niezwykle naturalne. Trudno zorientować się, że ktokolwiek ingerować w biustu kobiety.

Jeszcze innym, cieszącym się niemałą popularnością zabiegiem jest aplikacja kwasu hialuronowego. To w pełni naturalna substancja znajdująca się w organizmie człowieka. Niestety, zabieg ten cechuje niewielka trwałość (efekty utrzymują się do 2-3 lat), gdyż kwas hialuronowy ulega naturalnemu procesowi wchłaniania się. Pacjentki korzystające z tej metody zmuszone są do regularnego uzupełniania kwasu hialuronowego.

Biust można powiększyć także wykorzystując naturalne metody, a konkretniej:

  • Tabletki na powiększanie biustu
  • Masaże ujędrniające
  • Ćwiczenia mięśnia piersiowego
  • Specjalne diety na większy biust

Którą metodę wybrąć? Lipomodeling, kwas hialuronowy i implanty piersiowe w pigułce

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową

Jednym z podstawowych materiałów budulcowych piersi jest tłuszcz. Z tego też względu, większość otyłych kobiet ma naturalnie duży biust. Co jednak zrobić, aby duże piersi nie szły w parze z nadmiarem kilogramów?

Rozwiązaniem jest przeszczep tkanki tłuszczowej, czyli tzw. lipomodeling. To zabieg polegający na liposukcji, odwirowywaniu materiału i aplikacji do gruczołów piersiowych. Realizacja tego zabiegu daje zatem korzyść w postaci modelowania sylwetki oraz piersi.

Metoda ta cieszy się coraz większą popularnością. Jej efektywność stoi na bardzo wysokim poziomie, a sam zabieg daje naturalne efekty (brak śladów jakiejkolwiek ingerencji).

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Sporo zwolenniczek mają również zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – kolejnej substancji, która naturalnie występuje w organizmie człowieka.

Kwas hialuronowy jest zatem w pełni bezpieczny i nie powoduje absolutnie żadnych reakcji niepożądanych. Niestety jest wchłaniany przez organizm, co sprawia, że efekty utrzymują się przez ograniczony czas – zwykle od 12 do 36 miesięcy.

Metoda ta jest małoinwazyjna. Preparat bazujący na kwasie hialuronowym wprowadzany jest bardzo cienką igłą, która praktycznie nie pozostawia żadnych śladów.

Powiększanie piersi przy pomocy implantów piersiowych

Biust można powiększyć także poprzez wszczepienie specjalnych, silikionowych implantów. To rozwiązanie, które daje zdecydowanie największe możliwości (pacjentka dowolnie wybiera kształt i rodzaj implantu).

To metoda, którą realizuje się w pełnym znieczuleniu (pod narkozą). Jest bezpieczna, choć zdarzały się nawet śmiertelne komplikacje pozabiegowe.

Największą zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia fakt, iż efekty utrzymują się dożywotnio. Do wad zaliczyć należy natomiast cenę zabiegu – zwykle oscyluje w granicach 20.000 złotych.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2020 Portal o powiększaniu piersi i nie tylko!

Theme by Anders Norén